Prorok Codzienny


           Oto kilka stron wyrwanych z ,,Proroka Codziennego", może one przeniosą Cię w świat magii, a jak nie to trudno (na mugolstwo leku jeszcze nie wynaleziono).

Artykuł 1.

PODPALENIE

Osoby w maskach, o co tu chodzi?
    Spłonęła mugolska wioska. Wiadomo, jak na chwile obecną, że mieszkali tam nie tylko mugole, ale i charłaki. Użyto zaklęcia podpalającego. Ta informacja jest pewna. Nie wiadomo kto to zrobił, są przypuszczenia, że ta zbrodnia ma coś wspólnego z innym wcześniejszym podpaleniem. Sprawcami mogą być ludzie w maskach, działającymi pod nazwą: ,,śmierciożercy''. Otuż owi ludzie noszą maski, szare, bogato zdobione. Ich stroje są czarne, mają swój znak rozpoznawczy. W miejscach zbrodni widnieją na niebie zielone czaszki z wystającymi głowami wężów. Minister apeluje mieszkańców, wioski czarodziejów o spokój, wydarzenie rozegrane obok was, się nie powtórzy. Prawdopodobnie wszelki tego typu ataki, są przeprowadzane tylko na jugoli i charłaki, czarodzieje nie macie się czego bać.

    Zginęło sto dwadzieścia osób. Listę znajdziecie na kolejnej stronie. Czy sprawcy zostana ukarani? Tego nie wiadomo. Osoby, które wiedzą coś na temat tego wydarzenia są proszone do zeznania zeznań.
                                                                                                 str.37 


1 komentarz:

  1. Świetny pomysł. Krótkie artykuły, na pewno pomogą lepiej wczuć się w bloga.

    OdpowiedzUsuń